GonShop

Kim jesteśmy?

Jesteśmy agencją eventowo-marketingową skupiającą się na dwóch głównych filarach prowadzonej działalności, które wzajemnie się uzupełniają tworząc kompleksowe i pełnowartościowe realizacje dla naszych klientów.

Central Media Polska – EVENT

Specjalizujemy się w planowaniu, wynajmie i przeprowadzaniu realizacji na multimedialnych ekranach LED oraz zaopatrywaniu organizatorów imprez masowych w nowoczesne technologie w oparciu o wiedzę, kapitał i świadczone usługi.

Działamy na rynku eventów i branży koncertowej od 2009 roku. Nasze kompetencje obejmują wyspecjalizowane działanie w zakresie wynajmu ekranów LED, realizacji wizji na żywo, obsługi wydarzeń masowych oraz dostarczaniu produktów i usług na ich potrzeby.

Central Media Polska – MARKETING

Jesteśmy interaktywną agencją marketingu i reklamy działającą na terenie Unii Europejskiej. Specjalizujemy się w zintegrowanej komunikacji marketingowej – łączymy strategię, spójne działania ATL i BTL, interakcję, multimedia, portale internetowe, socialmedia i eventy.

Tworzymy kompleksową strategię kampanii reklamowych, dobieramy odpowiednie narzędzia realizując założone cele. Dynamicznie działamy w obszarze mediów tradycyjnych i cyfrowych przygotowując dedykowane materiały graficzne oraz multimedia.

Jesteś gotowy, aby stać się częścią naszego zespołu?

Nasza misja

Kierujemy się wartościami, które pomagają nam osiągać zaplanowane etapy rozwoju naszej firmy.

Konsekwentnie dążymy do ulepszania naszego zaplecza technicznego oraz kadry pracowników.

Do swojej pracy podchodzimy z pasją, która motywuje nas do działania.

Dajemy od siebie jeszcze więcej niż się od nas tego oczekuje.

Uważamy, że aby być skutecznym i pewnym partnerem biznesowym należy kierować się określonymi wartościami i zasadami w taki sposób, aby każdy z naszych partnerów biznesowych czuł się usatysfakcjonowany współpracą z naszą firmą.

Długoterminowe relacje biznesowe, oparte na zaufaniu i bezpieczeństwie, tworzą pozytywną wartość dla każdego. Wierzymy, że ciągła praca nad rozwojem osobistym i zwiększaniem umiejętności daje nam pozycję skutecznego partnera dla Twojego biznesu

Dać Ci dostosowane koncepcje, które rozwiną Twój biznes. Narzędzia i usługi zwiększające skuteczność Twoich działań. Chcemy, abyś wiedział, że za każdym realizowanym dla Ciebie projektem stoją ludzie, którzy wkładają serce w to co robią.

Za nasze indywidualne podejście i umiejętność rozpoznawania prawdziwych potrzeb. Za pomoc w wyborze najkorzystniejszych rozwiązań i dostosowanie ich do indywidualnych oczekiwań. Za serdeczny uśmiech, pozytywne podejście i kreatywne nastawienie.

GonShop

Nasi Klienci

Jesteś gotowy, aby stać się częścią naszego zespołu?

Jeśli marzysz o pracy w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie, lubisz wyzwania i wysoko podniesioną poprzeczkę,
jesteś łakomy wiedzy i lubisz wyzwania – napisz do nas.

Formularz kontaktowy
Back to Top
Zadzwoń teraz!